Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Tłumaczenie] Splegg - czyli Spleef z jajkami!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Splegg

by njbsaid, StableDemise, TutorGuy, JollyajaX

Przetłumaczone przez iSenzo (czyli ja)

Co to jest Splegg?
Oglądasz pewnie znanych Youtuberów i chcesz także stworzyć serwer Splegg...
Teraz to możliwe w dodatku jest przetłumaczone!

Komendy

/splegg join [nazwamapy] - Teleportuje do splegg lobby lub specyficznej areny
/splegg leave - Wychodzisz z aktualnej gry
/splegg start [nazwamapy] - Uruchamiasz swoją lub inną gre
/splegg stop [nazwamapy] - Zatrzymujesz swoją lub inną gre
/splegg create <nazwamapy> - Tworzy mape
/splegg delete <nazwamapy> - Usuwa mape
/splegg addfloor <nazwamapy> - Dodaje podłoge do gry
/splegg setspawn <nazwamapy> next - Ustawia spawn (1,2,3 itd)
/splegg setspawn <nazwamapy> <id> - Ustawia spawn (1,2,3 itd)
/splegg update - Aktualizacja pluginu kiedy jest nowsza wersja
Uprawnienia
splegg.joinfull - może dołączyć do pełnej gry
splegg.admin - potrzebne do komend administratora i innych
splegg.join - może dołączyć do gry
splegg.startend - uruchomienie swojej lub innej gry, zatrzymanie swojej lub innej gry
splegg.maps - wszystkie komendy związane z mapą (/splegg create, /splegg delete, /splegg setspawn, /splegg addfloor)
Link do BukkitDev
Link do tłumaczenia (Splegg 1.3)

Skan
35ml0tx.jpg

 

Błędy napiszcie w komentarzu!

Serwer na którym przetestujecie Splegg:
s104.csrv.pl:16941

Jeśli chcesz dodać do swojej paczki, tematu przetłumaczony plugin to napisz do mnie na PW!
Zostaw lajka jeśli się spodobało!

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

^^ nie robisz refów a ja mam pytania ^^

 

Nie ogarniam jak ustawić splegga, jak zrobię all .. .

 

Biorę /splegg join - z kilkoma osobami..

Następnie /splegg start

Arena się odpala i od razu wyłącza . I need Help

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

@FoQuseK

Krok 1: Budujesz mapę
Krok 2: Ustawiasz spawn pokoju gry "/splegg setlobby"
Krok 3: Użyj "/splegg create <nazwamapy>" żeby stworzyć mapę.
Krok 4: Użyj "/splegg setspawn <nazwamapy> next" do ustawienia pierwszego spawnu i następnych. Jest nie skończoność miejsc do spawnu, ale tylko ile ustawisz tyle max. będzie mogło wbić na arenę.
Krok 5: Ustawiasz podłogę WorldEditem "/splegg addfloor <nazwamapy>" - Możesz także zrobić piętra.
Krok 6: Jeśli wszystko zrobisz wpisujesz /reload.
Jak zrobić tabliczkę?
Musisz mieć opa lub uprawnienie "splegg.admin"
Mapa musi istnieć!
W pierwszej linijce piszesz [sp]
W drugiej linijce piszesz nazwę mapy
Klikasz "Done" i wtedy powinno automatycznie wyświetlić się info o Spleggu.
Jeśli wciąż nie będzie można dołączyć musisz wpisać "/reload"

Link do tłumaczenia Splegg 1.3 Dodany!

Przepraszam za brak zainteresowania się tematem!

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Skąd masz SourceCode jeśli można wiedzieć? :D Zobaczę tłumaczenie :p Tabliczki też spolszczyłeś? Łap like ;)

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

@Ezio_Auditore
Tabliczki też są spolszczone.

Tłumaczyłem w InClassTranslator :D

SourceCode jest dostępny na BukkitDev

Nie przetłumaczę komend.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

jeśli nie otrzymałeś zgody od autora...lepiej się o nią postaraj :D Jak coś to użyję twojego spolszczenia żeby zrobić swoje xD

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

Jest problem.

 

Zrobiłem tak jak napisałeś wyżej. Tylko że jest tak:

 

Jesteś na /spawn i ma ----//---- na arenę. Każdy zostaje teleportowany na arene. Bez odliczania rozpoczyna się runda. Czasami na serwerze są bugi przy teleportacji że ktoś dla mnie może być niewidzialny. Ten kto przegra a zarazem ten kto wygra zostanie teleportowany do pokoju gdzie zbierają się gracze i robi się zamieszanie.

 

Czy można zrobić tak aby:

 

Jesteś na /spawn i masz tą tabliczkę przed sobą. Klikasz w nią i tp cię do pokoju w którym jest zbieranie graczy przez 1 min. Po tym czasie wszystkich graczy teleportuje na arenę. Ten kto przegra a zarazem ten kto wygra zostanie teleportowany na miejsce przed tabliczka.

Opublikowano

@Mrozik7

Tabliczki można zrobić.
w configu ustawiasz ile ma być osób do auto-startu i będzie odliczać jak będzie min. osób.

Przegrany zostanie teleportowany do Lobby żeby mógł sobie po prostu wybrać kolejną arenę.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

A dałoby radę zrobić żeby można dołączać do aren nie po wpisaniu komendy, lecz po kliknięciu na tabliczkę?

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...